Ми працюємо, створюємо та обговорюємо кожне наше зобов’язання…

Кожного дня ми стараємось зробити краще, ніж попереднього. Команда живе і дихає нашими п’ятьма основними цінностями, які присутні у всьому нашому креативі, кожному новому починанні, кожній зустрічі з клієнтом та будь якій іншій дії.

5 основних цінностей:

  1. Розмісти свій логотип на місяці. Не існує поганих ідей, лише погане втілення. Мрій про це, будуй це, і виконуй це.
  2. Вирішуй з першого разу. Ми всі робимо помилки. Вчись на них, ділись ними відкрито і не бійся зазнати невдачі. Це лише означає, що ти спробував щось нове. Та коли знаєш рішення, рухайся далі. Не витрачай додатковий час на те, щоб заново винаходити колесо.
  3. Заробляй гроші. Заощаджуй гроші. Представництво, яке функціонує не лише з акцентом на заробляння грошей, але й на їх заощадження, дає можливість своїм клієнтам економити також. Якщо такий підхід являється одним з основних, наші клієнти завжди отримують операції з акцентом на найкраще використання коштів.
  4. Смійся. Ми часто нагадуємо собі та нашим замовникам: маркетинг, мабуть, являється єдиним відділом, де тобі можуть заплатити за сміх. Ця діяльність повинна бути потіхою. Якщо ти не отримуєш задоволення, ти виконуєш роботу неправильно.
  5. Творіть незабутній досвід один для одного, для ваших клієнтів, для вашого середовища. Кожен новий день – це свіжа нагода зробити чийсь день кращим і більш пам’ятним